Spersonalizowane prezenty

Jako przyjaciel możesz pomyśleć o oferowaniu spersonalizowanego prezentu. Może butelka szampana z personalizowaną metką lub dopasowane szlafroki z wyhaftowanymi imionami pary.

Miesiąc miodowy

Oczywiście, po celebracji związku dwojga bliskich następuje niezapomniane przeżycie miesiąca miodowego. Jako świadkowie możecie spróbować zorganizować, a tym samym zebrać niezłą sumę i ofiarować nowożeńcom niezapomnianą chwilę.

Portret

Coś niezapomnianego, o czym nie można zapomnieć, jak portret, byłoby świetnym prezentem. Poproś lokalnego artystę, aby narysował parę, opraw to w ramkę i podaruj nowożeńcom, aby mogli powiesić w swoim mieszkaniu.

Kompilacja wideo

Czasami dary niematerialne są często najbardziej poruszające. Nakręcenie filmu wideo z pomocą wszystkich krewnych pary w formie „Wszystko, co w Was kochamy”, a nawet w formie wspólnego karaoke i po prostu kompilacja małych słówek, zademonstruje twoją uwagę/uczucie, jakie masz w stosunku do nowożeńców.

Drzewo i rośliny

Często ofiarowanie drzewa lub rośliny jest uważane za bardzo symboliczny prezent. Ten znaczący prezent z czasem będzie rósł i oczywiście zrodzi piękne owoce, dokładnie tak, jak rosnąca miłość między parą!

Kartka z życzeniami na ślub – co napisać?

Próbujesz zdecydować, co napisać na kartce ślubnej? Skorzystaj z tych życzeń ślubnych, aby złożyć gratulacje parze. Ciężko jest znaleźć idealną kartkę ślubną dla nowożeńców, a potem wracasz do domu i masz dość trudny czas zastanawiania się, co w niej napisać. Dobrą wiadomością jest to, że nie ma sztywnych zasad dotyczących tego, co napisać na kartce ślubnej. Tak długo, jak twoja wiadomość z gratulacjami ślubnymi jest szczera i oferuje parze pozytywne życzenie ich małżeństwa, możesz pisać.

Kartka z życzeniami na ślub – co napisać?

Nie trzeba dodawać, że kartki ślubne są zwyczajem dla każdego, kto chce wysłać życzenia ślubne nowo poślubionej parze. Jeśli przestrzegasz tradycyjnej etykiety gościa weselnego, możesz przynieść kartę na przyjęcie weselne lub wysłać ją bezpośrednio do pary (zwykle między otrzymaniem zaproszenia ślubnego a kilkoma tygodniami po ślubie). Szczerze mówiąc, możesz ją wysłać, kiedy tylko chcesz. Możesz nawet wysłać ładną kartkę, jeśli ślub jest mały i nie jesteś zaproszony. Mówiąc najprościej: gratulacje ślubne są mile widziane od każdego!

Jeśli chodzi o samą kartkę, kartka z życzeniami na ślub występuje w wielu różnych formatach. Istnieją standardowe kartki okolicznościowe, które można znaleźć w uroczym sklepie papierniczym, ale są też kartki domowej roboty, małe przywieszki przyczepiane do prezentów, a nawet proste, stworzone cyfrowo wiadomości ślubne, które są drukowane i wysyłane do pary z prezentem. Wszystkie powyższe są kartą ślubną i są uważane za w porządku, więc nie odczuwaj potrzeby posiadania więcej niż jednej. (Z drugiej strony, jeśli kupiłeś prezent i chcesz, aby również mieli od ciebie ładną kartkę, zanieś ją na przyjęcie i wrzuć do pudełka na kartki ślubne lub na stół z prezentami!)

Czy można napisać termin „gratulacje”?

Krótko mówiąc, tak. To powiedziawszy, powiedzenie lub napisanie „gratulacji” nowo poślubionej parze było kiedyś uważane za faux pas. Dziś jednak jest to uważane za przestarzałą zasadę i szkołę myślenia. Mimo to, jeśli para jest bardzo tradycyjna lub pochodzi z bardzo tradycyjnej rodziny, możesz całkowicie uniknąć tego terminu i po prostu napisać „najlepsze życzenia”.

Co napisać na kartce ślubnej?

Idealne życzenie ślubne jest sentymentalne, słodkie i całkowicie dopasowane do pary. Czy to dla twojego ulubionego kuzyna i jego nowej żony? Albo twój przezabawny współlokator ze studiów, znalazł w końcu miłość swojego życia i planuje się ustatkować? Ułóż życzenia od serca, a nowożeńcy na pewno docenią twoje starania.