Dekoracje i bukiet ślubny z gipsówki

Gipsówka jest symbolem wiecznej miłości, czystości i niewinności, często używanym w planowaniu ślubu. Trwała i niedroga sprawia, że ​​jest idealna do ślubnych projektów DIY i dekoracji, od żyrandoli przez wianki po butonierki. Popularny jest też bukiet ślubny z gipsówki.

Gipsówka od zawsze była znany w świecie kwiatów jako tani kwiat wypełniający i przez lata pojawiał się w prawie każdym bukiecie, ale w ciągu ostatniego roku masowo powrócił jako kwiat ślubny i jest teraz w dużej mierze główną atrakcją. Ten prosty, ale ładny kwiat jest jednocześnie delikatny i kobiecy, a co najważniejsze, niedrogi! Tutaj podsumowaliśmy kilka wspaniałych pomysłów na ślubne dekoracje z gipsówką w roli głównej i mamy nadzieję, że je pokochacie. Pary wprowadzają teraz przyjazną dla budżetu gipsówkę w każdym aspekcie swojego wielkiego dnia, od bukietów, przez butonierki aż po dekoracje i wszystko pomiędzy.

 

Pomysły na dekoracje z gipsówki

Gipsówka jest bardzo przystępna cenowo – jest znacznie tańsza niż wiele popularnych kwiatów ślubnych, takich jak róże i piwonie. Jest to idealna opcja do łączenia z droższymi kwiatami, takimi jak storczyki, jednocześnie tworząc luksusowy kwiatowy wygląd.

Innym powodem włączenia gipsówki do dekoracji jest to, że może ona trwać bardzo długo, a także bardzo dobrze schnie, nie tracąc swojego dobrego stanu. Możesz równie dobrze stworzyć dekorację ślubną z już ususzonej gipsówki. W połączeniu z innym kwiatem lub kolorem lub pozostawiona sama sobie gipsówka ma ogromny wpływ na ten wielki dzień.

Gipsówka może również przekształcić się w dowolny kolor tęczy — po prostu poproś swoją kwiaciarnię o pofarbowanie kwiatu, aby uzyskać nieoczekiwany efekt koloru!

 

Bukiet ślubny z gipsówki

Gipsówka jest niezwykle szykowna i bardzo łatwa do złożenia w bukiet. Wiązana koronką, wstążką, a nawet sznurkiem tworzy oszałamiający bukiet ślubny, który nie skradnie uwagi od twojej wspaniałej sukni ślubnej, która nadal pozostanie na pierwszym planie.

 

Pomysły na resztę dekoracji z gipsówki

Zamiast zwykłych nakryć stołowych, jak cudowna jest ta bezpiankowa girlanda z paproci i gipsówki, którą można umiejętnie stworzyć tuż przy krawędzi stołu?

Porzuć typowy kosz z płatkami kwiatów i wybierz gigantyczne serca z gipsówki, są lekkie, a będą wyglądały przecudownie niesione przez najmłodszych.

 

Dlaczego warto wybrać gipsówkę?

Łatwo zrozumieć, dlaczego ten kwiat jest tak popularny wśród narzeczonych, w końcu gipsówka jest bardzo ładna, a używana masowo przybiera wygląd puszystych chmurek. Całkowicie marzycielski! Jednak z praktycznego punktu widzenia gipsówka jest długotrwała i przyjazna dla budżetu, a szczególnie sprawdza się na weselach w stylu rustykalnym.