Prezenty dla świadka – na co się zdecydować?

Małżonkowie są główną atrakcją każdego wesela, nawet jeśli każdy gość przyczynia się do oddania parze części siebie, zapewniając, że wszystkie osoby zaangażowane w to wydarzenie są wyjątkowe i fundamentalne dla jego sukcesu. Na wyróżnienie zasługują jednak świadkowie, bez których małżeństwo nie byłoby ważne.

Jak oddać hołd tak wyjątkowym osobom i jakie prezenty dla świadka są najlepsze? To pytanie, które często dotyka małżonków do ostatniej chwili. Oto mini przewodnik po najlepszych pomysłach na prezent dla świadków ślubu.

 

Prezenty dla świadka – co wybrać?

Wybór prezentu dla świadka jest bardzo ważny, ponieważ chcemy podziękować osobie, którą wybraliśmy na świadka naszej przysięgi małżeńskiej i w większości przypadków będzie ona zawsze obecna w naszym życiu, gotowa nas wesprzeć nawet w tych momentach, kiedy nie jesteśmy w stanie dokonywać obiektywnych wyborów. Dlatego dobrym pomysłem jest wybranie osoby, której możemy zaufać, być może zaufanego przyjaciela, który jest zawsze obecny zarówno w szczęśliwych, jak i smutnych chwilach.

Właśnie z tego powodu ważne jest, aby oferować upominki zaprojektowane specjalnie dla danej osoby, zgodnie z jej osobistymi upodobaniami i aby zawsze pamiętał dzień Waszego ślubu. Oto kilka drobnych wskazówek, które nie tylko pozwolą Ci zrobić piękne wrażenie na świadku ślubu, ale będą mogły oddać hołd Twojemu dniu, będąc jedynym w swoim rodzaju.

 

Prezent dla świadkowej

Jeśli twoim świadkiem jest kobieta, nie ma lepszego prezentu niż zestaw biżuterii. Właściwie możesz podarować jej naszyjnik, bransoletkę i kolczyki pasujące do konkretnego stroju lub takie, które mogą naśladować elegancki i jednocześnie radosny styl.

Jeśli chcesz jeszcze bardziej spersonalizować ten prezent, możesz wygrawerować na naszyjniku frazę lub słowo, które uosabia znaczenie Waszej przyjaźni, lub wybrać nadruk daty ślubu. Oczywiście lepiej postawić na coś klasycznego, bo łatwiej będzie je łączyć i nosić.

Innym wyborem prezentu dla kobiety może być zegarek damski z wygrawerowaną datą ślubu na odwrocie, aby zawsze przypominała o naszym prezencie i znaczeniu, jakie miała jej obecność.

 

Prezent dla świadka

Najlepszym prezentem dla świadka mężczyzny bez wątpienia może być spersonalizowany zegarek, który zrobi na nim wrażenie. Na odwrocie można wygrawerować datę ślubu lub inicjały drużby i osoby, która wybrała go na świadka.

Tak naprawdę zegarek to przedmiot, który uwielbia nosić każdy mężczyzna, z tego powodu możesz zdecydować się na model ze stali z chronografem i wodoodporny, jeśli wiesz, że świadek jest sportowcem.

Jeśli natomiast świadkiem ślubu jest osoba, która uwielbia być elegancka i nie jest wysportowana, to skup się na bardziej klasycznym zegarku, który jest ze stali z paskiem ze skóry.

Inną opcją na prezent ślubny dla mężczyzny jest masywny złoty naszyjnik męski. Istnieją również bransoletki męskie w kolorze złotym lub stalowym. W tych ostatnich przypadkach dobrze jest bardzo dobrze poznać gusta świadka, aby wybrać najlepszy model, a przede wszystkim upominek, który z biegiem czasu jest używany, a nie wkładany do szuflady.