Pomysły na niebieski bukiet ślubny

Kompozycje kwiatowe to jeden z najlepszych sposobów na ożywienie weselnej palety kolorów, dlatego przed spotkaniem w kwiaciarni ważne jest, aby wiedzieć, jakich odcieni chcesz. Prowadzenie o określonym odcieniu oznacza, że ​​łatwiej jest określić, jakie masz opcje kwiatowe, a następnie możesz zawęzić najpiękniejsze kwiaty do sezonu. Na przykład hortensja rośnie w wielu pięknych niebieskich odcieniach, ale zwykle kwitnie od późnej wiosny do lata, co oznacza, że ​​koszt jednej łodygi może kosztować więcej w przypadku ślubu zimowego.

Jeśli zakochasz się w niebieskim kolorze, który nie jest w Twoim budżecie, poproś kwiaciarnię, aby poleciła Ci substytut — możesz być zaskoczony, że alternatywa podoba ci się bardziej niż oryginał!

 

Niebieski bukiet ślubny – pomysły.

Niebieskie kwiaty nie są szczególnie popularne, ale są dostępne w kilku pięknych odmianach. Zainspirujmy się pięknymi niebieskimi kwiatami, żeby stworzyć wyjątkowy niebieski bukiet ślubny. Często najbardziej efektowne zestawienia kolorystyczne wprowadzane są do ślubu poprzez detale i akcenty. Jeśli wybrany kolor to niebieski, nie musisz nosić niebieskiej sukienki z niebieskimi butami, mieć niebieskie obrusy i niebieskie ciasto. Zamiast tego możesz wybrać białą sukienkę z niebieskim bukietem, białe obrusy z niebieskim szkłem i niebieskie suknie druhen z delikatnymi białymi bukietami. Niebieskie kwiaty nie są szczególnie popularne, ale są dostępne w kilku pięknych odmianach. Zainspirujmy się pięknymi niebieskimi ślubnymi kwiatami.

 

Hortensja

Hortensja to jeden z ulubionych kwiatów, który można łatwo wykorzystać na ślub. O ile główki kwiatowe są delikatne i ładne, to są krzewami i pięknie wyglądają same lub w połączeniu z innymi kwiatami. Ręcznie wiązany bukiet zawierający hortensję, piwonie, czarnuszkę, astrancję i frezję będzię wyglądał wspaniale.

 

Irys

Irys jest najczęściej spotykany w gamie lub w kolorze fioletowym i niebieskim, co czyni go doskonałym wyborem dla narzeczonych szukających niebieskich kwiatów. Połącz z hortensją i chabrami, aby uzyskać ozdobę wiejskiego stołu weselnego. Bukiet z irysa, hortensji i ostróżki oferuje znacznie głębszy błękit dla narzeczonych, którzy chcą odejść od pasteli.

 

Hiacynt

Hiacynty wyglądają pięknie i mają rozmarzony zapach – nie są zbyt przytłaczające na wesele, jeśli są używane ostrożnie. To wiosenny kwiat, więc w sam raz, jeśli planujesz ślub w porze wiosennej. To po prostu oszałamiający wybór na wesele w stodole, bukiet niebieskich hiacyntów i lawendy sprawdzi się idealnie.

 

Niezapominajka

Niezapominajka jest ślicznym niebieskim kwiatem. Jej drobne kwiaty są delikatne i pasują do wiejskiego ślubu. Połącz ze stokrotkami na wiosenny ślub, używając srebrnych naczyń, aby dodać odrobinę blasku.

Jeśli używasz niezapominajek w swoim bukiecie, nie przytłaczaj bardziej formalnymi kwiatami. Ten bukiet z równie delikatnymi drobnymi kwiatami sprawdzi się bardzo dobrze i będzie dodawał niesamowitego uroku.